Kontakt oss.

Å prate om møbler, spesielt våre egene, er noe av det beste vi vet. Er det noe du lurer på, kontakt oss da gjerne. 

Uansett om det gjelder spørsmål om mål, konstruksjon, pris, leveringstider eller tekniske spørsmål får du alltid raske og kontante svar. 

Kontor og showroom

INR Norge AS  |  Fjordgaten 13 A  |  3125 Tønsberg
Tel: 33 33 02 00  |  Fax: 33 33 35 34
info@inr.no

For forbruker

Vil du som forbruker vite mer om Aspens produkter? Da ber vi deg oppsøke en butikk nær deg. Der kan du få mer informasjon av våre dyktige forhandlere. Finn din nærmeste butikk

For proffer

Du som arbeider profesjonelt med oss som leverandør, har spørsmål om våre produkter eller trenger hjelp til å bestille baderomsinnredning, er velkommen til å henvende deg til Aspen på telefon 33 33 02 00.

Media & Presse

Press room, bildegalleri med høyoppløste bilder og kontaktinformasjon finner du her.

FOR FORHANDLERE

For deg som er forhandler og ønsker å komme i kontakt med selgere eller kundeservice. Tel: 33 33 02 00 
info@inr.no
ordre@inr.no (for bestillinger)

Petter Kvernstrøm

Direktør
petter.kvernstrom@inr.no
Tel: 902 96020

Elisabeth Melsom Olsen

Kunde- og markedskonsulent
elisabeth.m.olsen@inr.no
Tel: 33 33 02 00

Heidi Teksum Rabe

Kundekonsulent
heidi.rabe@inr.no
Tel: 33 33 02 00

 I permisjon fram til september 2017.

 

Kaja Tiller

Kundekonsulent
kaja.tiller@inr.no
Tel: 33 33 02 00

LINN WAALER

Kundekonsulent
linn.waaler@inr.no
Tel: 33 33 02 00

MARIT HEMSTAD

Kundekonsulent
marit.hemstad@inr.no
Tel: 33 33 02 00

Eilert Karlstad

Key account manager
eilert.karlstad@inr.no
Tel: 979 72909
Oslo, Hedmark, Oppland, Sogn og Fjordane.

André Tangen

Distriktssjef Norge
andre.tangen@inr.no
Tel: 489 91668
Oslo, Akershus, Østfold, Vestfold, Buskerud og Telemark.

Rune M. Gullhav

Distriktssjef Norge
rune.gullhav@inr.no
Tel: 940 57300
Hordaland, Rogaland, Aust-Agder,
Vest-Agder.

 

 

Ståle Strønen

Salgskonsulent
stale.stronen@inr.no
Tel: 402 83030
Hordaland, Sogn og Fjordane samt Møre og Romsdal.

Fredrik Rosvold

Salgskonsulent
fredrik.rosvold@inr.no
Tel: 995 17069
Sør-Trøndelag, Nord-Trøndelag, Nordland, Troms, Finnmark, Møre og Romsdal.

Bestill katalog

Abonner på årets Aspen katalog for å få det rett i postkassen din eller bla det på nettet.

Badmagasinet

Bla i Badmagasinet.

Baderomsinspirasjon

La deg inspirere av muligheten til å få drømmebadet.